Суд звільнив Фальковича і Тимошенка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд звільнив Фальковича і Тимошенка

25
Києво-Святошинський місцевий суд Київської області, що розглядав скаргу адвоката керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України" Олександра Тимошенка і Валерія Фальковича на санкцію генерального прокурора про продовження терміну їхнього утримання під вартою, прийняв рішення про негайне звільнення О. Тимошенка і В. Фальковича. Як передає УНІАН, з висновку судді Ніни Тубольцевої, утримання під вартою О. Тимошенка і В. Фальковича на сьогодні є незаконним.
Як відомо, 18 червня цього року заступник генерального прокурора підписав санкцію про продовження утримання під вартою О. Тимошенка і В. Фальковича до 18 липня. Генпрокурор Михайло Потебенько 27 червня 2001 р. підписав ще одну санкцію про продовження утримання під вартою керівників ЄЕСУ до 18 лютого 2002 року. За висновком суду, цим генпрокурор порушив конституційні права о. Тимошенка і В. Фальковича.
Їх звільнили на поруки 22 народні депутатів України. Наразі адвокати очікують письмового рішення суду, щоб одразу поїхати до СІЗО. Нагадаємо, що керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України" О. Тимошенка і В. Фальковича заарештували в серпні 2000 року. Їх звинувачують у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах з використанням службових повноважень при здійсненні операцій щодо металопрокату в 90-х роках структурою "Украгротехсервіс" до країн Далекого Сходу, а також у фальсифікації документів, за якими російський газ незаконно постачався до Великої Британії.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас