Польща вимагає від України припинити поставки зброї до Македонії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Польща вимагає від України припинити поставки зброї до Македонії

25
Польща зацікавлена в поглибленні співробітництва з Україною в галузі безпеки, але, як член НАТО вважає, що великою перешкодою для цього є поставки української зброї до Македонії.
Про це, як передає українська служба Deutsche Welle, повідомив представник польської місії при НАТО, коментуючи харківську зустріч керівників рад безпеки України, Польщі, Росії та Білорусі.
Один з дипломатів польської місії при НАТО заявив, що в штаб-квартирі альянсу дуже погано сприймають те, що Україна постачає зброю до Македонії. За його словами, під час кількох зустрічей з українськими представниками НАТО пояснювала, що прагне, аби Київ припинив поставки зброї до Скоп‘є. Дипломат повідомив, що деякі держави альянсу взагалі не хочуть розвивати співпрацю з Україною, доки вона не відмовиться від продажу зброї балканській країні. Досі штаб-квартира НАТО навіть не змогла отримати від Києва чіткого пояснення деталей військової співпраці з Македонією - тобто, про які види озброєнь ідеться, та як довго триватиме торгівля зброєю. Дипломат зазначив, що українські представники запевнили альянс, що старі контракти на поставки зброї до Скоп‘є закінчилися, а нових просто не існує. Однак, підкреслив представник польської місії, зброя й досі доставляється до Македонії. За його словами, Польща як член НАТО теж прагне, щоб Україна не поставляла зброю до Скоп‘є. Адже, підкреслив дипломат, Варшава зацікавлена в розвитку відносин Києва з НАТО.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас