Приватбанк емітував 1000 000-ну платіжну карту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк емітував 1000 000-ну платіжну карту

Фінтех і Картки
106
За станом на 25 лютого 2001 року, кількість пластикових карт міжнародних платіжних систем VISA і Europay International, емітованих Приватбанком, перевищила 1000 000. Як повідомили представники банку, 1000 000-нию картою, емітованою Приватбанком, стала карта Cirrus/Maestro, а її власником – студент одного з Київських Вузів.
Приватбанк першим в Україні приступив до масового випуску пластикових карт у 1996 році. Сьогодні ж Приватбанк став першим українським банком, що переборов мільйонний рубіж емісії платіжних карт, і міцно закріпили за собою лідерство на ринку карткових продуктів. Також Приватбанк став першим банком в Україні, що випустила більш 500 тисяч карт VISA. У 2001 році кількість випущених банком карт виросла вдвічі, а частка Приватбанку на українському ринку карткових продуктів складає близько 40%. За словами фахівців, така динаміка обумовлена активним розвитком інфраструктури обслуговування карт. В даний час Приватбанк є одним з найбільших банков-еквайерів, займаючи близько 60% українського ринку безготівкового обороту по картах. Загальне число торгово-сервісних підприємств, притягнутих банком на обслуговування по еквайрінгу складає більш 13 тисяч. У мережі Приватбанку працює 6 350 POS-терміналів, 883 пункту видачі наявних і 376 банкоматів. Також Приватбанк є ексклюзивним еквайєром в Україні карт російської платіжної системи «СТБ-Кард».
Приватбанк традиційно виступає новатором за пропозицією клієнтам нових продуктів і послуг на базі пластикових карт. За останній рік Приватбанком було реалізовано кілька нових проектів. Зокрема, банк приступив до емісії банкоматной картки VISA Plus, що розрахована на широке коло клієнтів і видається «миттєво» при звертанні клієнта в банк. Оформляється карта безкоштовно. У грудні 2001 року Приватбанк почав емісію корпоративних карт VISA Business Electron. Здобуваючи корпоративну карту VISA Business Electron, підприємство одержує можливість ефективно керувати своїм банківським рахунком. У березні 2001 року автовласникам Приватбанк запропонував міжнародну карту Autocard, що надає додатковий сервіс і значні знижки при розрахунках на АЗС і в мережі техобслуговування автомобілів.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас