Майно банку "Україна" продадуть у два етапи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Майно банку "Україна" продадуть у два етапи

14
Ліквідатор банку «Україна» — Державне агентство з питань банкрутства — 26 березня проведе другий аукціон із продажу його небанківського майна, загальну стартову ціну якого визначено у розмірі близько 9,3 млн. грн. (без ПДВ).
Як передає ForUm, на аукціон буде виставлено десять об'єктів — у тому числі квартири, будинки відпочинку, гаражі, а також об'єкти незавершеного будівництва. Заявки на участь в аукціоні приймаються до 20 березня. Сума внесеного задатку становить 10 % від стартової ціни об'єкта. Придбані на аукціоні об'єкти повинні оплачуватися коштами у 30-денний термін з дня проведення аукціону.
Як відомо, 12 березня Агентство проведе перший аукціон із продажу небанківського майна банку «Україна», стартову ціну якого визначено в розмірі близько 5,7 млн. грн. На цей аукціон виставлено дві квартири у Києві й три об'єкти незавершеного будівництва (у тому числі недобудований будинок бізнес-центру та готелю на 300 місць у Черкасах, стартова ціна продажу якого перевищує 5 млн.грн). Крім того, 2 лютого Агентство оголосило тендер на оренду приміщень банку «Україна» з устаткуванням, що формують цілісний банківський комплекс, до складу якого входять 25 філій та 431 відділення.
Банк «Україна», що належав до найбільших українських банків, відчував кризу з 1998 року. 16 липня 2001 року НБУ відкликав ліцензію в банку «Україна» на здійснення банківської діяльності й розпочав процедуру його ліквідації.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас