Литвин вважає, що рейтинг блоку "За ЄдУ!" занижують соціологи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Литвин вважає, що рейтинг блоку "За ЄдУ!" занижують соціологи

34
Лідер блоку "За єдину Україну!", голова адміністрації Президента України Володимир Литвин сумнівається в об'єктивності деяких соціологічних досліджень із приводу рейтингів партій та блоків.
Як повідомляє Liga Online, у четвер на прес-конференції Литвин зазначив, що його радує, коли в соціологічних дослідженнях заангажованих центрів рейтинг блоку "За єдину Україну" падає. За словами Литвина, це значить, що рейтинг блоку, навпаки, зростає. Так він відповів на запитання кореспондента ForUm’у про дані останнього опитування Українського центра політичних та економічних досліджень імені Разумкова (згідно останніх рейтинг блоку «За єдину Україну!» становить 3,9 %).
Литвин також підкреслив, що дані незалежних соціологічних досліджень свідчать про зростання рейтингу блоку. Ще він зазначив, що соціологія як наука в Україні є “проституційованою”. Він переконаний, що сьогодні соціологи обслуговують певні групи. «Сьогодні я можу зробити рейтинг будь-якого блоку — ви мені тільки скажіть, які в нього повинні бути відсотки. Я зроблю так наукоподібно, що комар носа не підточить», — цитує Литвина ForUm. За його словами, для цього досить почитати підручник соціології.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас