Михайло Чечетов: перспективи приватизації у 2000 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Михайло Чечетов: перспективи приватизації у 2000 році

64
Сьогодні Кабінет Міністрів затвердив перелік підприємств, що підлягають приватизації в поточному році на відкритих конкурсах. Номінальна вартість об'єктів у цілому дорівнює одному мільярду 100 мільйонам гривень, а їхня ринкова ціна наближається к до трьох.
Крім 12 обленерго мова йде про продаж таких гігантів як Укртелеком, UMC, Азовсталь, Автозаз, северодонецький Азот. Сьогодні ж уряд прийняв рішення продати 25-процентні залишки акцій семи обленерго. Незважаючи на передвиборну пору, приватизація в Україні, схоже, активізується вже в найближчі тижні.
Кабмін доручив Фонду держмайна прискорити підготовку до продажу "Укртелекома" і 12 обленерго. Гроші від продажу "Укртелекома" повинні надійти до кінця року, але не пізніше, а від обленерго - до кінця третього кварталу.
Михайло Чечетов: На сьогоднішній день керівництво Фонду ставить задачу максимально інтенсифікувати продаж і "Укртелекома", і енергетики.
І все-таки у Фонді відзначають, що ніякого поспіху при продажі не буде, оскільки помилки можуть нашкодити національній безпеці. А от продаж 25% акцій мобільного оператора "UMC" повинний пройти вже в найближчі тижні. Михайло Чечетов: Комітет з звязку повинний здійснити підготовку і продаж цього об'єкта. І питання стоїть про те, що ці гроші повинні надійти бажано в цьому кварталі.
Також сьогодні нам повідомили, що про біржові торги з продажу 25% акцій "Балцема" буде оголошено вже на наступному тижні, усі юридичні питання по цьому об'єкту уже вирішені. Одночасно буде разблокована приватизація "Азовсталі".
До кінця березня планується продати і "АвтоЗАЗ". Схоже, Фонд махнув рукою на негативний вплив передвиборного фактора, оскільки потенційними покупцями більшості підприємств є українські інвестори. А нашому бізнесу, як відомо, нічого не страшно.
За матеріалами:
ФДМУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас