Мегабанк взяв участь у Міжнародному Форумі Digital Banking Models — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мегабанк взяв участь у Міжнародному Форумі Digital Banking Models

Особисті фінанси
62
17 лютого у Києві відбувся Міжнародний Форум Digital Banking Models: Trend & Driver – 2022, який об’єднав українських та закордонних представників банківського та фінансового ринку. Серед учасників форуму – АТ «Мегабанк».
Темою форуму Digital Banking Models: Trend & Driver – 2022 став розвиток необанківських установ та цифрових послуг у банківській та фінансовій сфері.
Під час заходу учасники розглянули практичні кейси онлайн послуг, які пропонують українські банки сьогодні, а також новітні розробки для мобільних банкінгів. Спікери розповіли про основні тренди цифрової трансформації банківського бізнесу, захист інформації та кіберзахист у банках та фінансових компаніях, новації у системі цифрових платежів.
АТ «Мегабанк» на форумі представляла Директор з роздрібного бізнесу Наталія Погорєлова.
За її словами, клієнти банків вже можуть миттєво розв’язувати свої фінансові питання за допомогою мобільних додатків. Завдяки цьому люди отримали безперебійний доступ до банківських послуг, а банки – можливість обслуговувати клієнтів в режимі 24/7.
Наше завдання сьогодні – надати можливість клієнтам отримувати за допомогою свого смартфону максимум послуг, а також робити це безпечно. Зараз ми працюємо над розширенням функціоналу нашого додатку todobank, тому корисно було ознайомити з досвідом та практичними кейсами, які презентували експерти на форумі, – зазначила Наталія Погорєлова.
Нагадаємо, todobank – роздрібний продукт АТ «Мегабанк». Сьогодні todobank дозволяє кожному вільно оплачувати комунальні послуги, здійснювати перекази, керувати власними фінансами та здійснювати багато інших операцій у зручному мобільному додатку.
Організатором форуму Digital Banking Models: Trend & Driver – 2022 виступив Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкиръ» спільно з партнерами і членами клубу, за участю спікера Національного банку України (НБУ), Центробанків та комерційних банків ближнього та дальнього закордоння, за підтримки Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України, Міністерства цифрових трансформацій України, Міністерства фінансів України, Асоціації банків України (АУБ), Незалежної асоціації банків України (НАБУ), асоціації Страховий Бізнес (АСБ), Української асоціації Фінтех і інноваційних компаній (UAFIC).
Мегабанк взяв участь у Міжнародному Форумі Digital Banking Models
Мегабанк взяв участь у Міжнародному Форумі Digital Banking Models
Мегабанк взяв участь у Міжнародному Форумі Digital Banking Models
За матеріалами:
Мегабанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас