76
Заступник голови правління МТБ Банк Ілля Климович наголошує на необхідності прийняття законопроекту «Про хмарні послуги»
— Особисті фінанси

Заступник голови правління МТБ Банк Ілля Климович, як представник Профільного Комітету з ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології) Спілки Українських Підприємців разом з Артемом Фреюком взяли участь у зустрічі СУП з Головою партії «Слуга Народу» Оленою Шуляк та Першим віцепрем’єр-міністром України — Міністром економіки України Юлією Свириденко.
Обговорювались важливі питання:
податкова реформа (особливо заміна податку на прибуток податком на виведений капітал для всіх компаній);
дерегуляція (зменшення звітності, удосконалення системи адміністрування податків);
осучаснення трудового законодавства; звернули увагу на питання нестачі трудових ресурсів, а саме на значній трудовій міграції;
упровадження персональної відповідальності чиновників за незаконні рішення;
питання цін на енергоресурси.
дерегуляція (зменшення звітності, удосконалення системи адміністрування податків);
осучаснення трудового законодавства; звернули увагу на питання нестачі трудових ресурсів, а саме на значній трудовій міграції;
упровадження персональної відповідальності чиновників за незаконні рішення;
питання цін на енергоресурси.
Також представники Комітету наголосили на важливості прийняття законопроекту «Про хмарні послуги» та на об’єднанні сил для його підтримання, оскільки законопроект знаходиться в непрохідній частині порядку денного. Тому було наголошено на сприянні найшвидшого розгляду законопроекту завдяки включенню в частину адженди Парламенту, яка має потенціал для розгляду.
Представники Мінекономіки та партії Слуга народу підтримали ініціативи ІКТ Комітету СУП щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання програмної продукції не тільки для бізнесу, а й для держави в цілому.
За матеріалами: МТБ Банк (Марфін Банк)
Поділитися новиною
Також за темою
10 актуальних вакансій для HR-фахівців
Скільки коштує орендувати квартиру в Україні та Польщі у 2025 році
Як отримати допомогу по безробіттю у 2025 році: строки та розміри виплат
У Резерв+ з’явився новий статус: що це означає
Закарпаття лідирує за кількістю працевлаштованих у 2025 році — Держслужба зайнятості
Держстат нагадав про строки подання звітності для підприємств та ФОП