ПриватБанк запустив для бізнесу сервіс “Інвойсинг” — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк запустив для бізнесу сервіс “Інвойсинг”

Особисті фінанси
5
ПриватБанк запустив новий сервіс для бізнесу та підприємців Інвойсинг, який дозволяє швидко виставляти та оплачувати рахунки-фактури через веб та мобильній банк Приват24 для бизнесу. При проведенні розрахунків за допомогою Інвойсингу контрагент отримує повністю заповнений платіж з усіма реквізитами платника, одержувача, товару чи послуги, який залишається лише підписати.
Для продавців новий автоматизований сервіс дозволяє швидко виставити рахунок-фактуру, доставити контрагенту та отримати оплату. Статус усіх виставлених рахунків можна відслідковувати у «Приват24 для бізнесу», а при створенні рахунків можна настроїти інтеграцію з обліковими системами для вивантаження рахунків-фактур.
Для покупців новий сервіс ПриватБанку дає можливість отримати рахунок-фактуру та створити платіж відразу у електронному банку за пару кліків без помилок та необхідності набору всіх реквізитів.
На сьогодні повний функціонал Інвойсингу працює, якщо одержувач та відправник мають рахунки в ПриватБанку — а це понад 75% українських ФОПів та юросіб. Клієнти, які не мають поточного рахунку в ПриватБанку, отримують посилання на заповнений рахунок-фактуру і можуть надрукувати його або скопіювати реквізити для свого банкінгу.
ПриватБанк запустив для бізнесу сервіс “Інвойсинг”
ПриватБанк запустив для бізнесу сервіс “Інвойсинг”
ПриватБанк запустив для бізнесу сервіс “Інвойсинг”
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас