НКРЕКП знову підвищила мінімальне цінове обмеження на ринку електроенергії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НКРЕКП знову підвищила мінімальне цінове обмеження на ринку електроенергії

Енергетика
264
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила мінімальне цінове обмеження на внутрішньодобовому ринку електроенергії (ВДР) з 115% від ціни на ринку «на добу наперед» (РДН) до 150% до 16 лютого.
Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії 10 лютого.
«Змінюємо мінімальний прайс-кеп на ВДР, ставимо його 150% від РДН. Рішення, звичайно, тимчасове. Вводимо його до середи включно», — сказав голова регулятора Валерій Тарасюк.
Крім того, НКРЕКП ввела до 16 лютого (включно) мінімальний прайс-кеп на РДН на рівні 987,5 грн за 1 Мвт-год. для торгової зони «ОЕС України».
Нагадаємо, наприкінці січня — на початку лютого 2022 року внаслідок значного профіциту спостерігалося перетікання обсягів електроенергії між сегментами ринку та значне коливання цін. В окремі періоди обсяги продажу на внутрішньодобовому ринку (ВДР) зрівнювались з обсягами продажу на РДН, що суперечить концепції функціонування ринку електричної енергії.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 7 лютого підвищила мінімальне цінове обмеження на ВДР зі 105% від ціни на РДН до 115%. Попереднє цінове обмеження регулятор встановив 4 лютого.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас