Гетманцев розповів, скільки коштує встановити РРО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Гетманцев розповів, скільки коштує встановити РРО

Казна та Політика
7195
Вартість програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) для фізосіб-підприємців в Україні становить приблизно 125 грн на місяць. Для оформлення та встановлення РРО/ПРРО жодних великих витрат не знадобиться. Інформація про дорогий перехід на касові апарати — просто казки.
Про це заявив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев в інтерв’ю газеті «Вести».
Він прокоментував заяву Держрегуляторної служби про те, що витрати на РРО складуть близько 100 тис. грн. Сюди нібито входять плата за еквайринг, витрати на бухгалтера, купівлю мобільного телефону та інше.
«Немає там жодних витрат. Я з ФОП щодня спілкуюся, мені пишуть… обсяги продажів зросли. Знаєте, чому? З’явився контроль за продавцями! Отримуєш всі дані на комп’ютер в режимі реального часу», — відповів нардеп і додав, що зазначену заяву робила вже колишній керівник служби.
За його словами, обов’язок видавати чек покупцеві – абсолютно необтяжливий, не вимагає жодних витрат і не спричиняє додаткових податків.
«Ми говоримо про 125 грн/місяць за програмний РРО з усіма „наворотами“. А скільки я заплачу хабарів за те, щоб мене не перевіряли? 150 чи 170 гривень? Тому і дискусія навколо РРО була завершена ще до початку», — сказав Гетманцев.
Він назвав тему фіскалізації вже «відіграною» і такою, яка себе вичерпала — «реформа вже відбулася». Водночас компроміс у вигляді зниження штрафів для ФОП, які ще не встановили РРО, поки що не проходить голосування в Раді.
«Але навіть на цей компроміс у нас немає голосів. Депутати впевнені, що реформа відбулася, і це правда!» — додав нардеп.
За його підрахунками, в Україні ще кілька тисяч ФОП зі сфер торгівлі та громадського харчування повинні оформити обов’язкові РРО.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас