Топ-3 фільми про фінанси — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Топ-3 фільми про фінанси

Особисті фінанси
57
Топ-3 фільми про фінанси
1. «На межі ризику», 2011
Економічна криза 2008 року. Хто врятує світ від фінансової катастрофи? Найталановитіші розуми Америки включаються в проблему, пропонують варіанти та намагаються вибрати правильне рішення. Напружена картина, яка занурить вас у взаємодії акцій та людей. Дізнайтесь, як вердикт кількох людей може вплинути на весь світ.
2. «Вовк з Уолл-Стріт», 2013
Ви більше не можете пропустити класику сюжету про Уолл-Стріт. Запаморочлива гра Леонардо Ді Капріо тримає перед екраном, незважаючи на тривалість фільму три години! Розкішні схеми, брудні вечірки, скажена мотивація, яскраві діалоги – це лише мала частина всього, що на вас чекає. Кіно закликає замислитись: змінюють нас гроші чи ні?
3. «У гонитві за щастям», 2008
Якщо вам хочеться щиросердності, то пропонуємо зупинитись на цьому фільмі. Він заснований на реальних подіях і просякнутий почуттями, переживаннями та неймовірною силою головного героя. На що ви готові заради грошей? Самі папірці є мотивацією? Яка ціна вашої мрії? Історія Кріса Гарднера допоможе відповісти на ці запитання. Обіцяємо, що після перегляду у вас з’явиться ще більше сміливості для підкорення найнеможливіших вершин.
За матеріалами:
Credit7
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас