СБУ викрила масштабну схему ухилення від сплати податків на 200 мільйонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

СБУ викрила масштабну схему ухилення від сплати податків на 200 мільйонів

Кримінал
852
Кіберспеціалісти Служби безпеки України викрили багатомільйонну схему ухилення від сплати податків українським суб’єктом господарювання. За попередніми оцінками, сума неврахованих операцій зловмисників за останні півтора року становить щонайменше 200 млн грн.
Про це повідомляє пресцентр СБУ.
Як вдалося встановити СБУ, незаконна мінімізація податків передбачала махінації з касовими апаратами. ІТ-фахівці налаштували їх таким чином, щоб вони не відправляли дані про частину проведених операцій до Державної податкової служби України.
Ці «модифіковані» касові апарати були встановлені в деяких торгових центрах, що здійснюють продаж підакцизних товарів, зокрема, алкогольних виробів.
Під час слідства були задокументовані факти придбання товарів та отримання чеків від розрахункових операцій, відомості про які Державна податкова служба не отримувала. Отже, на ці операції не нараховувався акцизний податок.
При цьому дані про реальні обсяги здійснених операцій передавали на підконтрольні фігурантам злочинної оборудки сервери на території України та за кордоном.
У ході обшуків на території Київської та Дніпропетровської областей виявлено та вилучено: «модифіковані» касові апарати та сфальсифіковані фіскальні документи; комп’ютери та інші матеріали з доказами протиправної діяльності.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас