Головне правило позитивної кредитної історії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Головне правило позитивної кредитної історії

Особисті фінанси
76
Головне правило позитивної кредитної історії
Щоб запобігти застуді, ми бережемо себе: тепло одягаємося, не п’ємо крижані напої, у холодній воді не купаємось. Для вашої кредитної історії пропонуємо дотримуватися такої ж інструкції: подбати про її якість заздалегідь.
Потрібно жити за коштами. «Не жили багато, нема чого й починати». І ще багато таких приказок можна почути від супротивників кредитної системи. Добре, коли все виходить вчасно і у фінансовій допомоги з боку немає потреби. Проте так є не завжди. Тяжке грошове становище може виникнути у кожного з нас і зазвичай абсолютно раптово. Тоді ми звертаємося до організацій з видачі кредитів.
Зараз можна зустріти велику кількість пропозицій щодо позик: короткострокові, довгострокові, розстрочки, під заставу автомобіля та інші. Якими б не були умови, важливим є одне: своєчасна виплата з боку клієнта. Тоді й проблем із майбутніми кредитами у вас не буде. Credit7 довіряє своїм клієнтам, тому навіть при виниклих сумнівах у своїй позитивній кредитній історії, ви можете подати заявку, щоб дізнатися про швидке рішення за нею.
За матеріалами:
Credit7
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас