Інвестування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестування

Особисті фінанси
54
Інвестування
Якщо ввести в пошукову систему слово «інвестування», то вас відразу занурить у великий потік інформації. Розібратися в цьому морі дуже складно. Сьогодні ми поговоримо про тренд на інвестиції, хто хоче вам це продати і куди справді вигідно вкладати кошти.
Зараз навіть соцмережі, куди ми приходимо за відпочинком, розповідають нам про інвестиції. І звучить все дуже легко та просто. Чи так це?
По-перше, інвестування – це робота. Як і будь-яка інша, вона потребує навичок, уваги, часу та сил. Потрібно вивчити велику кількість інформації, розібратися в ній, можливо, пройти якісне навчання та поваритися в новій сфері. Обов’язково бути готовим до ризиків та втрат. Звідси випливає базовий висновок: стати інвестором за тиждень, як обіцяють на різних курсах, вам не вдасться.
По-друге, для вигідного інвестування потрібні не останні гроші, які ви маєте. Мало того, канали та способи варто розділяти: купівля акцій чи облігацій, вкладення у нерухомість чи золото. Головне, правильно розподілити весь фінансовий портфель.
По-третє, спробуємо розглянути не матеріальне, а ментальне інвестування. Ідеться про те, щоб вкладати не в акції, а в себе. Прислухайтеся до себе, зверніть увагу на своє здоров’я: і фізичне, і психологічне. Можливо, настав час для самореалізації чи довгоочікуваного відпочинку. Це теж інвестування, лише у своє успішне майбутнє. Вам потрібна енергія для досягнення мети.
Приступаючи до чогось нового, завжди збирайте інформацію. Розглядаючи інвестування як вкладення капіталу з одержання прибутку, виберіть найголовніше для себе в даний період часу. Можливо, ви давно хотіли навчитися нової професії? Чи вже ви отримали роботу мрії, для якої потрібна якісна техніка? Тоді покупка комп’ютера або фотоапарата – це інвестиція, яка незабаром окупиться. Credit7 готовий стати партнером. Щоб зробити перший крок, ви можете оформити першу позику під 0,01% і отримати гроші прямо зараз на картку. Почніть діяти прямо зараз!
За матеріалами:
Credit7
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас