Старт кар’єри: добірка перспективних стажувань лютого — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Старт кар’єри: добірка перспективних стажувань лютого

Особисті фінанси
333
Finance.ua як портал, що стежить за ринком праці, дізнався від rabota.ua про добірку стажувань, в яких роботодавці відкривають свої двері тим, у кого немає досвіду, але є бажання розвиватися.
Стажист-аналітик в Abbott (Київ). Глобальна компанія, яка створює продукти та технології в усіх галузях охорони здоров’я, запрошує в команду стажиста-аналітика. Побажання до претендентів: повна вища освіта/студенти останніх курсів; досвідчений користувач пакету MS Office (особливо Excel); системне мислення, висока здатність до навчання, готовність розбиратися в новому та працювати в команді, відкритість до змін і допитливість; розвинуте аналітичне мислення; англійська – Intermediate.
Від компанії стажисти отримають практичний досвід в міжнародній компанії протягом 5-ти міс; оплачуване стажування; можливість працювати в офісі та віддалено; перспективи професійного зростання.
Менеджер з підбору персоналу у сфері IT (без досвіду роботи) в ITExpert (Вінниця). Рекрутингове агентство шукає собі в команду початківця IT-рекрутера. Розглядаються кандидати без досвіду роботи. Очікування від претендентів: бажання розвиватись у рекрутингу; готовність вчитися та швидко схоплювати матеріал; здатність протягом першого місяця роботи опанувати техніку пошуку інформації та ресурсів у рекрутингу; до кінця першого місяця роботи – навчитися складати листи та опис вакансій.
Анонсується: ментор, який допомагатиме розібратися у новій сфері; медичне страхування; навчання з нуля; можливість кар’єрного та професійного зростання; участь у щотижневому міні-клубі з рекрутингу; тематичні заходи; відсутність дрес-коду; повна зайнятість.
Intern Java/Scala Developer – індивідуальне стажування у SysGears (Дніпро). IT-компанія запрошує на стажування. В кандидатах цінуються: розвинені навички критичного мислення та самостійного навчання; знання алгоритмів, структур даних та загальних принципів організації коду; досвід самостійної розробки простих програм за допомогою Java або іншої мови; теоретичні знання з Java або Scala, Groovy, Kotlin, C++, C#; англійська – Pre-Intermediate (якщо вище – буде плюсом); бажання вчитися та розвиватися.
Під час стажування пропонується: індивідуальний процес навчання з досвідченим ментором; академічна програма (Java та Scala) з практичними завданнями; виплата стипендії у три етапи протягом усього стажування; перехід на позицію Junior після успішного проходження стажування; заняття з англійської мови, зокрема з носіями мови; онлайн-формат навчання на період карантину; тривалість: 2-3 місяці; формат: 5 днів на тиждень (пн-пт), повний день (8 годин). Після успішного закінчення стажування є шанс обійняти посаду Junior Software Engineer у компанії.
Навчання Java у NIX Solutions (Харків).
IT-команда запрошує на безкоштовне навчання майбутніх Junior Java Developer. Портрет ідеального кандидата: знає англійську на рівні Intermediate та вище; вільно володіє комп’ютерною термінологією; не боїться слів «булева алгебра» і «теорія множин»; розуміє базові засади ООП; володіє знаннями Java та середовища розробки (компіляція, запуск, налаштування); знайомий із WEB (HTTP, HTML, CSS, термінологія).
На майбутніх Junior Java Developer очікує: від 4-х до 5-ти місяців нових знань та практик; формат – 2 або 3 рази на тиждень у будні дні; орієнтовний старт навчання – лютий-березень 2022.
Стажист-аналітик у відділ аналітики (Data Analyst Trainee) у Henkel (Київ). Німецька хіміко-промислова компанія, виробник засобів для чищення та мийних засобів, косметики та засобів особистої гігієни, клейових матеріалів, запрошує стажиста-аналітика у відділ аналітики бізнес підрозділу «Косметичні засоби». Необхідні навички: вміння обробляти великі масиви даних; знання MS Excel (складні формули, Pivot Table, DAX-формули, підключення інших джерел Power Query); уміння писати складні SQL-запити з різними умовами та об’єднаннями; досвід роботи з аналітичними системами буде плюсом (Power BI, QlikView).
Працедавець готовий запропонувати: офіційне працевлаштування; конкурентну заробітну плату; річний бонус за результатами роботи; можливість кар’єрного та професійного зростання в міжнародній компанії; можливість гнучкого робочого графіка.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас