Пандемія розворушила світову велоіндустрію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Пандемія розворушила світову велоіндустрію

Світ
777
В останні два роки спостерігається бум на світовому велосипедному ринку. Підприємці, зайняті в цьому бізнесі, досягають успіху.
З метою консолідації, посилення дрібного і середнього сектору виробники велосипедів об’єднуються в консорціуми.
Наприклад, намічається велика угода на загальну суму 1,56 млрд євро, повідомляє Німецька теленовинна служба Tagesschau.
Американський інвестор KKR (Kravis, Kohlberg і Roberts) хоче купити голландського виробника Accell Group з його відомими брендами Batavus і Sparta.
Згідно з підрахунками Асоціації двоколісних транспортних засобів (ZIV), в 2020 році продажі велосипедів і електровелосипедів тільки в Німеччині оцінюються приблизно в 6,4 млрд євро, що на 64% більше показників попереднього року.
Все більшим попитом користуються електричні велосипеди, частка яких на ринку збільшилася майже до 40%.
Однак зростають не тільки обсяги продажів. Середня ціна на електровелосипед зросла з 2018 року приблизно на 40% – до 1300 євро.
Ціни були б вищими, якби не імпорт з Камбоджі, Бангладеш та Болгарії. Але він поступово скорочується на користь більш дорогих велосипедів від місцевих виробників.
Незважаючи на зростання цін, експерти Асоціації ZIV все ж таки бачать хороші перспективи для велоіндустрії. Попит на велосипед залишиться незмінним, бо це транспортний засіб з нульовим рівнем викидів і важливий компонент сучасних концепцій мобільності.

Довідка Finance.ua:

  • в Україні, як і в усьому світі, пандемія коронавірусу зумовила різкий стрибок попиту на двоколісні транспортні засоби. Ціни з березня 2020 року особливо не підвищилися — стартують від 7,5 тисяч гривень і залежать від обвісу;
  • ціни стримує «чорний імпорт». Нові і старі велосипеди під кожен сезон десятками тисяч завозяться в країну в фурах, в обхід митного контролю;
  • в українських містах активно розвивається байкшерінг. Маючи при собі смартфон зі завантаженим додатком і прив’язаною до нього банківською карткою, завжди можна швидко під’їхати в потрібне місце;
  • а добовий прокат звичайного велосипеда в Києві – від 70 грн. Прокат електричного — в два рази дорожче;
  • мінімальна ціна на імпортний електровелосипед становить 12,5 тисячі гривень і залежить від типу акумулятора і потужності двигуна.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас