«Укравтодор» планує збудувати 60-кілометрову обхідну дорогу навколо Чернівців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Укравтодор» планує збудувати 60-кілометрову обхідну дорогу навколо Чернівців

Казна та Політика
297
Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області розпочала процес підготовки техніко-економічного обґрунтування будівництва III та IV черги обходу Чернівців.
Як повідомила на своїй сторінці у Facebook Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, за планом, протяжність майбутньої дороги становитиме приблизно 60 км.
«Згідно з календарним планом, техніко-економічне обґрунтування мають розробити до кінця І півріччя 2022 року. А потім Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області надасть ТЕО на погодження „Укравтодору“. І у разі схвалення документа, Служба матиме право ініціювати проведення проєктних робіт на будівництво», — зазначається у повідомленні.
Договір на підготовку ТЕО підписано з ТОВ «Інститут проектування інфраструктурних об’єктів».
Фахівці вже провели всі необхідні інженерно-геодезичні дослідження, підрахували обсяги трафіку на альтернативних до майбутньої дороги маршрутах. Наступний етап — узгодження основного варіанта проходження 60-кілометрової траси, схем транспортних розв’язок та штучних споруд.
Очікується, що будівництво обхідної дороги розвантажить Чернівці від транзитного транспорту, покращить сполучення західних та північно-західних регіонів країни з центральними областями, а також забезпечить транзит європейських та прибалтійських країн із українськими портами.
Третя черга обходу пролягатиме від траси М-19 Доманове — Ковель — Чернівці – Тереблече у напрямку автодороги Чернівці – Великий Кучурів та Р-62 Сторожинець — Глибока — Опришені з під’їздом до ст. «Вадул-Сірет».
Орієнтований план маршруту четвертої черги — від траси М-19 Доманове — Ковель — Чернівці – Тереблече (с. Мамаївці) до північного обходу Чернівців, перетинаючи автодороги Т-26−02 Чернівці – Заставна та Т-26−03 Чернівці – Недобоївці – Хотин, а далі до автомобільної дороги Н-10 Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці – Мамалига (за с. Магала).
Проект буде реалізований у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас