«RwS bank» виставив на продаж 41 земельну ділянку у Київській та Черкаській областях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«RwS bank» виставив на продаж 41 земельну ділянку у Київській та Черкаській областях

Особисті фінанси
45
«RwS bank» виставив через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) 41 земельну ділянку різного цільового призначення у Київській та Черкаській областях. Загальна стартова сума нерухомості складає 28 239 703,00 грн.
Найдорожча та найбільша за площею земельна ділянка в Черкаській області, с. Свидівок , вихід до річки Дніпро (площа 4,5861 га), відмінно підходить для розміщення оздоровчого комплексу. Стартова ціна за лот складає 10 022 000,00 грн.
Цікава пропозиція для забудовників котеджних містечок – це масив ділянок у с. Музичі, Києво-Святошинського району , загальною площею 7 га, поділ ділянок вже виконано, площа ділянок від 0,20 до 0,25 га. Цільове призначення – для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
« Для аграріїв будуть цікаві земельні ділянки у Макарівському районі, Київської області. Найдешевша та найменша за площею земельна ділянка розташована на території Забуянської селищної ради . Її загальна площа складає 0.37 га, цільове призначення — для ведення особистого селянського господарства. Стартова ціна за лот – 44 300 грн », — додає представник від «RwS bank» Василь Тумасов.
« Аукціони від «RwS bank» зацікавлять покупців з будівельного, аграрного та навіть ресторанного бізнесу. Таких у нас чимало на майданчику. Земельні ділянки можуть використовуватися для будівництва житлових будинків, ресторанів, культурно-оздоровчого комплексу, ведення сільського господарства », — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.
Аукціони з земельними ділянками стартують 21 лютого 2022 року.
Ознайомитися з лотами можна за цим посиланням
За матеріалами:
РВС Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас