Понад 20% українців хоч раз купували криптовалюту (дослідження) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Понад 20% українців хоч раз купували криптовалюту (дослідження)

20.01.2022, 20:07Особисті фінанси
878
Кожен п’ятий (20,7%) українець 18-24 років хоч раз у своєму житті купував-продавав криптовалюту або брав участь в ICO, первинному розміщенні монет. Такими є дані дослідницької компанії Gradus.
Українці дедалі більше залучаються до світу альтернативних грошей. Більш ніж половина (55,9%) респондентів національної репрезентативної панелі Gradus сказали, що знають про поняття криптовалют, а 5,1% вже особисто проводили операції з криптомонетами та/або блокчейном. За оцінкою світової консалтингової компанії TripleA 12,73% мешканців України володіють криптогрошима, при тому що середній світовий рівень у 2021 році становив 3,9%.
Як зазначають експерти Gradus, хоча найпопулярнішим методом збереження та примноження коштів серед українців залишається купівля звичайної валюти (32,6%), покупка криптомонет у нашій країні вже зустрічаються частіше, ніж інвестиції у цінні папери.
Понад 20% українців хоч раз купували криптовалюту (дослідження)
Найпопулярніша операція в українському світі крипти — відкриття криптогаманця, він є у 77% тих, хто займається цією сферою діяльності. Кожен другий криптоактивний українець купував/обмінював токени на біржі.
Основна мета криптогаманця — отримання доходу у криптовалюті, найрідкісніше застосування — для ігор (18,9%). Розраховувалися цим типом грошей за реальні товари третина (31,5%) тих наших земляків, хто на “ти” з криптовалютами і, що цікаво, мешканці невеликих міст у північних регіонах роблять це частіше.

Довідка Finance.ua:

  • 8 вересня 2021 року Верховною Радою України було прийнято Закон “Про віртуальні активи”, який регулює правовідносини в індустрії криптовалют. Але у жовтні Президент України Володимир Зеленський повернув його до парламенту зі своїми пропозиціями;
  • найбільші світові криптовалюти продовжили ослаблення з початком 2022 року на тлі очікувань, що Федеральна резервна система (ФРС) США незабаром почне посилювати грошово-кредитну політику.

Як працюватиме ринок віртуальних активів

За матеріалами: Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас