Претендентів 20 – вакансія одна: у яких галузях найвища конкуренція — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Претендентів 20 – вакансія одна: у яких галузях найвища конкуренція

20.01.2022, 10:04Особисті фінанси
2588
Початок року відзначився досить жвавим рухом на українському ринку праці. У січні 2022 року рівень конкуренції становить в середньому 3 особи на одне робоче місце. Finance.ua дізнався у grc.ua, у яких сферах праці найвища та найнижча конкуренція серед кандидатів.
Профсфери з найбільшою конкуренцією. Представники топ-менеджменту традиційно стикаються з найвищою конкуренцією у конкурсі на посаду. На початку року конкуренція серед директорів становила 20 осіб на 1 робоче місце. Це не дивно, адже обіймаючи керівну посаду, пошукачі отримують не лише відчутну компенсацію за свою роботу, а й високий соціальний статус. У січні середня пропонована заробітна плата для топ-менеджменту становила 41 тис. грн.
Другу позицію у топ-10 профсфер з найвищим рівнем конкуренції посіла Державна служба та некомерційні організації – 9 осіб на робоче місце.
Третє місце за рівнем конкуренції займає сфера безпеки – 7 осіб на одне місце.
До речі, про важливі новини для вашого гаманця ми оперативно повідомляємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫
Подолати конкурс у 6 осіб на вакансію потрібно юристам та працівникам зі сфери страхування. Серед студентів конкуренція становить 4 особи на одне робоче місце, такий показник і серед працівників з адміністративного сектору. Десятку лідерів з найбільшою конкуренцією замикають такі профсфери: маркетинг, мистецтво, розваги, мас-медіа та видобуток сировини. Тут на одне робоче місце претендують по 3 особи.
Претендентів 20 – вакансія одна: у яких галузях найвища конкуренція
Сферами з найменшою конкуренцією станом на початок року стали Транспорт та логістика, робітничий персонал, консультування та медицина і фармацевтика, де рівень конкуренції менше однієї людини на робоче місце.
Де найбільша конкуренція серед регіонів України:
  • найбільша конкуренція серед регіонів в січні 2022 року була в Луганській та Донецькій областях, 10 та 9 осіб на одне робоче місце;
  • у Харківській області конкурс по 4 особи на одне робоче місце;
  • у Полтавській та Запорізькій областях рівень конкуренції становить 3 особи на одне місце*
  • у Києві конкуренція 2,5 особи на одне робоче місце.
Претендентів 20 – вакансія одна: у яких галузях найвища конкуренція
Як зазначили аналітики, найменша конкуренція зафіксована в Тернопільській та Закарпатській областях.

Довідка Finance.ua:

  • найбільша кількість вакансій у 2021 році відкривалася для спеціалістів у сферах продажі, ІТ, банківської сфери, фахівців з маркетингу, реклами та PR, а також у транспортній галузі та логістиці;
  • столиця продовжує утримувати традиційне лідерство як у розмірі середньої заробітної плати, так і у кількості відкритих вакансій. 23% усіх актуальних вакансій, розміщених на кадровому порталі, це пропозиції роботи у Києві. Протягом року середня зарплата у відкритих вакансіях у Києві коливалася від 29 405 грн до найвищого показника у 40 342 грн.;
  • аналітики стверджують, що зарплата в Київській області вдвічі менша, ніж у Києві. Скільки пропонують роботодавці і які фахівці найбільш затребувані – читайте тут.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

За матеріалами: Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас