Скоро на «Дачу»! За сприяння Moneyveo завершено основні будівельні роботи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скоро на «Дачу»! За сприяння Moneyveo завершено основні будівельні роботи

Особисті фінанси
25
Уже скоро нова «Дача» прихистить маленьких пацієнтів. Завдяки фінансовій підтримці Moneyveo та партнерів будівництво нового центру для проживання родин з онкохворими дітками на фінальному етапі. У домі вже завершено основні ремонтні роботи, монтуються меблі, розпочинається облаштування ділянки.
Нагадаємо, Moneyveo близько чотирьох років опікується проєктом «Дача» благодійного фонду «Запорука». Це тимчасовий будинок, у якому живуть онкохворі діти протягом лікування. Дім знаходиться поруч з Національним інститутом раку, куди маленьких пацієнтів щоранку на денний стаціонар чи аналізи везе водій. Таким чином, з їхніх родин знімається питання пошуку проживання, та що найголовніше – діти мають можливість постійно перебувати зі своїми близькими. А це вкрай важливо на шляху до одужання.
Наразі «Дача» – орендований будинок, який приймає до 100 дітей щорічно. Однак потребу в житлі зазвичай має більше дітей та їхніх родин. Тому було вирішено побудувати власний просторий і функціональний дім, який зможе надати прихисток для понад 200 підопічних. Зараз кошти, які Moneyveo щомісяця передає центру, спрямовуються саме на будівництво і облаштування нового дому.
Уже завершено великі будівельні задачі: фасад, утеплення фундаменту, котельні. Встановлено вхідні та міжкімнатні двері, покладено плитку і проведено малярні роботи. Повністю облаштовано санвузли: відтепер там новенька сантехніка та плитка. У житлових кімнатах укладено підлогу, встановлюються меблі. А стіни матимуть унікальний розпис. Проведено електрику і змонтовано ліфт для комфортного пересування між поверхами пацієнтів на візках.
Ще тривають роботи на прибудинковій території, адже їх завершення здебільшого залежить від погодних умов. У процесі – вирівнювання ділянки, встановлення внутрішнього та фасадного парканів, укладення бруківки.
Moneyveo підтримує «дачників» усіма можливими способами. Команда компанії організовує активності для дітей, переймається їхніми справами і потребами, до карантину часто відвідувала заклад. Ось і зараз, до Нового року, взяла участь в організації святкової фотосесії, виділивши на неї кошти.
«Окрема подяка за новорічне свято та подаровані емоції маленьким “дачникам” та їхнім рідним! Фотосесія у новорічних костюмах допомогла забути про хворобу і потрапити у казку, де немає болю та смутку», – зазначили у БФ «Запорука».
За матеріалами: Moneyveo
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас