Суд арештував 100% акцій заводу «Більшовик» – ДБР — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд арештував 100% акцій заводу «Більшовик» – ДБР

Фондовий ринок
771
Слідчий суддя наклав арешт на 100% статутного капіталу першого Київського машинобудівного заводу («Більшовик»).
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Зазначається, що відповідне рішення суд ухвалив за клопотанням ДБР у рамках розслідування кримінального провадження щодо можливого зловживання службових осіб Фонду держмайна України під час приватизації Першого Київського машинобудівного заводу 27 жовтня 2021 року (до 2018 року — завод «Більшовик»).
У Бюро заявили, що наразі слідчі встановлюють всі обставини незаконного відчуження зазначеного заводу з державної власності за заниженою вартістю. Це завдало економічної шкоди державним інтересам.
«Експертизою встановлено, що звіт про оцінку майна, використаний для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства. Це могло негативно вплинути на достовірність такої оцінки», — йдеться в повідомленні.
Тому 11 січня 2022 року слідчий суддя за клопотанням сторони обвинувачення наклав арешт на 100% статутного капіталу першого Київського машинобудівного заводу з метою збереження зазначеного речового доказу, підкреслили в ДБР.
Досудове розслідування триває.
Як повідомляв Укрінформ, 27 жовтня 2021 року за участю трьох претендентів відбувся аукціон з продажу пакету акцій АТ «Перший київський машинобудівний завод». Стартова ціна 100% пакету склала 1,389 млн грн.
За даними Фонду державного майна, за результатами проведення торгів остаточна вартість об’єкта досягла 1,429 млн грн.
Перший київський машинобудівний завод («Більшовик») на аукціоні придбав консорціум інвесторів, серед яких — власник «А Девелопмент» Олексій Баранов і компанія UDP під керівництвом Андрія Іванова.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас