ПриватБанк знижує ставки за кредитами «КУБ» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк знижує ставки за кредитами «КУБ»

Особисті фінанси
46
У січні 2022 року ПриватБанк знижує ставки кредитування для малого бізнесу та підприємців. Як повідомив керівник Дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв, за умови реєстрації на сайті для нових позичальників діятиме пільгова ставка кредитування за програмою фінансування підприємців «КУБ». Акційна ставка становить 1,4% на місяць від початкової суми кредиту за перші півроку та 1,2% на місяць за наступний термін користування кредитом.
Документи для отримання «КУБа» можна за 2 хвилини передати в «Приват24 для бізнесу» як з комп’ютера, так і зі смартфона. Попереднє рішення за кредитом приймається банком протягом 5 хвилин. ПриватБанк надає бізнес-кредити протягом трьох днів, а підписати документи можна прямо у смартфоні із сервісом SmartID (безкоштовно).
У 2021 році ПриватБанк за програмою «КУБ» профінансував більше 25 тисяч проектів розвитку мікро та малого бізнесу на загальну суму понад 5 млрд грн, а обсяги фінансування підприємців та малого бізнесу у порівнянні з 2020 збільшено на 25%. За даними дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас