793
Названо купюри, які підробляли найчастіше у 2021 році (відео)
— Особисті фінанси
Станом на 1 грудня в Україні найчастіше вилучалися з обігу підроблені банкноти номіналом 500 гривень зразка 2006 року і 200 гривень зразка 2007 року. Такі дані за результатами моніторингу Національного банку.
«За результатами 11 місяців 2021 року найчастіше вилучалися з обігу підроблені банкноти старого зразка — номіналом 500 гривень зразка 2006 року і 200 гривень зразка 2007 року. Їх кількість за 11 місяців 2021 року становила близько 60% і 31%, відповідно, від загальної кількості вилучених з обігу підробок», — повідомили в пресслужбі.
Крім того, за даними НБУ, серед вилучених з обігу за вказаний період року підроблених банкнот іноземної валюти переважали долари США (72% від загальної кількості всіх вилучених підроблених банкнот іноземної валюти) і євро (27%).
«За результатами 11 місяців 2021 року підробки номіналом 100 доларів США становили 82% від загальної кількості вилучених підроблених доларів США, а підробки номіналом 50 євро — 90% від загальної кількості вилучених підроблених євро», — зазначили в пресслужбі.
Дивіться також:
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Хто в Україні отримує найвищі зарплати — Держстат
Які податки сплачуються при даруванні нерухомості
ШІ знайде вам роботу: Держслужба зайнятості запустила новий інструмент
Де можна витратити «Пакунок школяра» — інтерактивна мапа
Мінсоцполітики пропонує нові правила підтримки ВПО під час опалювального сезону
НКЦПФР готує цифрові інструменти для пенсійних накопичень