1949
Договір з Pfizer підписано. Україна планує купити ліки від коронавірусу «Паксловід»
— Казна та Політика
Україна підписала договір із компанією Pfizer про основні умови закупівлі інноваційних ліків «Паксловід». Це препарат для амбулаторного лікування хворих з коронавірусною хворобою.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу.
Читайте також: Кабмін продовжив карантин до квітня
За його словами, законтрактовано до закупівлі 300 тисяч курсів лікарського засобу.
«Як і анонсував раніше, Україна підписала договір із компанією Pfizer про основні умови закупівлі інноваційних ліків „Паксловід“ для амбулаторного лікування хворих з коронавірусною хворобою», — заявив Ляшко.
Використання цих ліків дозволить не допустити ускладнень, госпіталізації та смертей пацієнтів із COVID-19 з груп ризику.
«У листопаді 2021 року виробник цих ліків, компанія Pfizer оголосила результати клінічних досліджень. При призначенні „Паксловіда“ протягом трьох днів після появи симптомів COVID відбувається скорочення госпіталізацій або смертельних випадків на 89% та на 85%, якщо лікування починати протягом п’яти днів», — повідомив міністр.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Економічний ефект від використання публічної інформації сягнув 26,8 млрд гривень
ПДВ для ФОПів поки не буде: МВФ переглянув умови для України
Гетманцев назвав обсяги тіньової економіки в Україні
До столичного бюджету повернуто понад 1,2 млн грн, отриманих за ремонт Гідропарку
У Мінфіні назвали терміни ухвалення нової програми МВФ
Зеленський підписав закон про нову житлову політику: що зміниться для громадян
