Як скасувати постанову поліції за порушення ПДР — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як скасувати постанову поліції за порушення ПДР

Особисті фінанси
1849
Кожен водій зобов’язаний знати й дотримуватись Правил дорожнього руху, а у випадку їх порушення може понести покарання.
Як дізнався Finance.ua, участь адвоката як особи, яка надає правничу допомогу, може суттєво вплинути на остаточне рішення.
Координаційний центр з надання правової допомоги пояснює, що адміністративним правопорушенням визнається протиправна винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Як відбувається розгляд справи
Розгляд справи відбувається за місцем вчинення адміністративного правопорушення, за місцем проживання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за місцем реєстрації транспортного засобу та на місці вчинення адміністративного правопорушення.
Порушення справи, розпочинається з представлення поліцейського, який розглядає цю справу, оголошується, яка справа розглядається та хто притягується до адміністративної відповідальності.
Обов’язково роз’яснюються права, адже водій, відносно якого розглядається справа, має певні права, такі як: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання і головне – користуватися юридичною допомогою адвоката.
Найголовніше на цій стадії – подати клопотання, воно може бути як усним, так і письмовим, що стосується письмового, воно повинно бути долучено до матеріалів справи.
У випадку безпідставної відмови поліцейським прийняти таке клопотання та долучити до справи, такі дії можна зафіксувати за участі свідків або на камеру телефону. Відеозйомка дій працівників поліції дозволена.
Як відбувається процедура оскарження рішення, якщо не задоволено клопотання про надання захисника у справі
Не варто втрачати надію, адже порушення права скористатись правом на правову допомогу та не вжиття жодних дій щодо надання можливості водію реалізувати своє право на отримання такої допомоги, свідчить про порушення порядку розгляду справи про адміністративне правопорушення.
Куди звернутися для оскарження рішення
Особа, яка має намір звернутись до суду із позовом про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, має право самостійно обрати суд, до якого вона бажає звернутись, або суд за зареєстрованим місцем проживання (перебування, знаходження) позивача, або суд за місцезнаходженням відповідача.
Який необхідно сплатити судовий збір
Велика Палата Верховного Суду України у постанові від 18 квітня 2020 року, справа № 543/775/17 встановила однаковий підхід у визначенні розміру судового збору, який підлягає застосуванню у справах щодо накладення адміністративного стягнення та справляння судового збору, він складає за подання позовної заяви 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас