1137
Податок на доходи та на виведений капітал: у Раді готують новий «великий законопроект»
— Казна та Політика
У Верховній Раді України готують великий податковий законопроект, яким вводиться усічений податок на виведений капітал і пропонується знизити податок на доходи. Його мають зареєструвати до кінця 2021 року.
Про це заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».
«У нас є великий законопроект про оподаткування доходів. Хочемо знизити оподаткування доходів і фізосіб, і юросіб, і ввести податок на виведений капітал, усічено, як у Польщі. Також розширити декларування доходів, дати більше податкових відрахувань громадянам», — зазначив він.
За його словами, такий закон може запрацювати з 2023 року. Крім того, документ пропонує врегулювати оподаткування додаткової роботи.
«Це коли ти просто реєструєшся в „Дії“ і можеш отримувати дохід від 27 видів діяльності. Наприклад, таксувати вечорами. За це податок тільки 5%, без ЄСВ», — додав Гетманцев.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Уряд обіцяє мораторій на перевірки бізнесу на 5 років
З 2026 року українці від 40 років зможуть проходити безкоштовний медогляд
В уряді обіцяють підвищити базову пенсію
В уряді назвали суму, яку Україна потребує на 2026 рік
Попри податкові пільги, Дія. City не охопила навіть половину галузі — нардеп
Порушення комендантської години: які штрафи пропонують — законопроєкт