Уніка приєдналася до пілотного проєкту МОЗ із добровільного медичного страхування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уніка приєдналася до пілотного проєкту МОЗ із добровільного медичного страхування

Особисті фінанси
47
Страхова компанія «Уніка» – лідер ринку добровільного медичного страхування приєдналася до пілотного проєкту МОЗ щодо впровадження в Україні системи добровільного медичного страхування витрат на лікарські засоби.
7 листопада 2021 року Міністерство охорони здоров’я, Комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Національна асоціація страховиків України, Ліга страхових організацій України, Асоціація «Страховий бізнес» та АТ «ПриватБанк» уклали меморандум про співпрацю в галузі добровільного медичного страхування витрат населення, пов’язаних із забезпеченням лікарськими засобами та медичними виробами.
«Уніка Україна має багаторічний досвід та професійну експертизу у добровільному медичному страхуванні, а також найважливіше – хорошу, підтверджену репутацію понад 120 тисяч наших застрахованих клієнтів. Таким чином, приєднуючись до пілотного проекту, ми готові до активного впровадження та розвитку в нашій країні сучасних стандартів соціального медичного сервісу, щоб якнайбільше українців відчули реальні переваги добровільного медичного страхування.» – зазначила Голова правління ПрАТ «СК «Уніка» Олена Ульє.
Наразі проєкт стартує в 6 містах України – Рівному, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Києві. У закладах охорони здоров’я міст, що беруть участь у пілотних проєктах, лікарі уже мають доступ до системи фармацевтичного страхування. Для того, щоб взяти участь у проєкті, пацієнт має придбати страховий поліс та сповістити про це свого лікаря. Пацієнт сплачуватиме 120 грн на місяць та отримає можливість використати страхову суму у 20 тис. грн.
Щоб отримати ліки за страховкою у разі хвороби, пацієнт приходить до лікаря, обстежується, отримує рецепт на ліки. Препарати, які входять в програму фармацевтичного страхування, автоматично бронюються в аптеці. Пацієнт отримує повідомлення з інформацією про аптеку, де можна забрати ліки. Оплата ліків страховою компанією відбувається автоматично, без залучення пацієнта або лікаря.
Довідка UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «Уніка» і «Уніка Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників Уніка в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» володар Customer’s Friend-Superior Excellence , Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 21 300 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 15,5 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.
За матеріалами:
Уніка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас