0 800 307 555
0 800 307 555

Дмитро Дубілет запускає безкоштовний Telegram-бот для оформлення відпусток працівниками


Дмитро Дубілет запускає безкоштовний Telegram-бот для оформлення відпусток працівниками

Співзасновник мобільного інтернет-банку monobank і колишній міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет повідомляє, що його команда створила Telegram-бот для малого і середнього бізнесу, який покликаний максимально полегшити механізм оформлення відпусток і лікарняних співробітниками тієї чи іншої компанії.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«Як це часто буває, ми спочатку створили його для внутрішніх потреб, а потім вирішили зробити доступним для всіх. Мені здається, він може стати одним з найпопулярніших ботів в Україні», — заявив Дубілет.

При цьому поки що сервіс доступний не безпосередньо, а лише на запрошення, яке буде надіслано тим, хто залишив заявку за посиланням forms.gle/M1BsoFLTtvjsHp2FA. За словами Дубілета, такого заходу вжито, щоб плавно розподілити навантаження на бот.

«Спочатку ви заходите в бот і в пару кліків створюєте компанію. Потім ви отримуєте посилання, яке потрібно відправити співробітникам — по ній вони можуть „увійти“ в цю компанію. Якщо співробітник хоче піти у відпустку або змушений взяти лікарняний, він просто натискає відповідну кнопку в боті», — розповів він про принцип роботи сервісу.

Коли співробітник буде подавати заявку вперше, йому також потрібно буде вказати керівника, який буде погоджувати або відхиляти його заявки.

Причому коли узгоджувачу буде надходити заявка, він відразу буде бачити, скільки днів відпустки в цьому році співробітник вже брав, а також хто ще в компанії йде у відпустку в цей час.

Також в боті можна подивитися, хто з колег перебуває або збирається піти у відпустку, а також подивитися загальну статистику, хто скільки днів відпочивав.

«Цей інструмент не підійде великим компаніям з кадровим документообігом (хоча, може, зробимо в майбутньому інтеграцію). Але для компаній до 200 осіб, де узгодження відпусток і лікарняних має інформаційний характер, в самий раз», — додав Дубілет.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua