0 800 307 555
0 800 307 555

«Нова пошта» оголосила про зміну тарифів


«Нова пошта» оголосила про зміну тарифів

З 1 січня 2022 року «Нова пошта» готує для клієнтів п’ять новин із оновленнями тарифів. Finance.ua як портал, що дбає про ваші гаманці, дізнався деталі про нововведення.

Як повідомили у пресслужбі НП, плануються такі оновлення:

  • нова послуга з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а до її вартості вже включено фірмовий картонний конверт;
  • продовження акційного тарифу на доставку до поштоматів за 35 гривень, а також післяплату без комісії на перший квартал 2022 року. З 1 квітня вартість доставки до поштомату складатиме 45 гривень незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України;
  • тариф за доставку, коли покупці одразу після огляду у відділенні хочуть повернути посилку з невідповідним товаром. З 2022 року вартість складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг, що суттєво нижче за вартість базового відправлення;
  • спрощення тарифних зон, яке дозволить клієнтам швидше орієнтуватися у вартості доставки. З 2022 року вона розраховуватиметься залежно від пунктів призначення за трьома тарифними зонами: а) по місту та його передмістю; б) між містами України; в) З/в селище міського типу чи село.

При доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок:

  • маленька — до 2 кг;
  • середня — до 10 кг;
  • велика — до 30 кг.

Як кажуть представники поштового оператора, вартість посилок популярних габаритів стане доступнішою. Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45, а коштуватимуть 40 гривень. Посилки вагою до 30 кг коштують 100, а коштуватимуть 80 гривень. Також у ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1 тис. гривень, незалежно від того, куди буде доставлена посилка – до відділення або поштомату.

До речі, якщо ви все ще не підписані на телеграм-канал Finance.ua, рекомендуємо це зробити прямо зараз. Всього кілька кліків – і найважливіші новини для ваших гаманців завжди будуть у вашому улюбленому мессенджері.

Крім того, з 1 січня 2022 року компанія змінює тарифи на доставку та забір посилок кур’єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур’єра не потрібно прив’язуватись до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація йде вже як вантажу.

Також доставка кожної посилки в експрес-накладній з кількома місцями тарифікуватиметься по-новому. Оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим.

Нові тарифи набудуть чинності з 01.01.2022.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua