0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft адаптувала комунікаційну платформу Teams для малого бізнесу


Microsoft адаптувала комунікаційну платформу Teams для малого бізнесу

Компанія Microsoft оголосила про випуск комунікаційної платформи Teams Essentials, призначеної для взаємодії співробітників у корпоративному середовищі малого бізнесу.

Система Teams створена для спільної роботи співробітників компаній, інтегрована з офісними додатками Microsoft 365 і позиціонується в якості робочого інструменту для корпоративної взаємодії. Користувачі сервісу можуть об’єднуватися в команди, всередині яких можна створювати відкриті канали для груп або спілкуватися через особисті повідомлення, обмінюватися документами і проводити віртуальні конференції.

Microsoft Teams Essentials дозволяє організовувати збори для будь-яких груп тривалістю до 30 годин за участю до 300 осіб, при цьому підтримується повний набір функцій для проведення відеоконференцій, в тому числі віртуальні фони, режим «разом» і автоматичні субтитри. Для зберігання документів кожному користувачеві надається 10 Гбайт в хмарному сховищі.

На додачу до календаря Outlook, в системі реалізовані засоби синхронізації з сервісом Google Calendar і зберігання історії листування в чатах, наявність якої дозволяє не втратити контекст бесіди і продовжити її в будь-який час. Також повідомляється про підтримку інших інструментів для малого бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua