0 800 307 555
0 800 307 555

100 євро: У Греції штрафуватимуть невакцинованих громадян віком від 60 років


100 євро: У Греції штрафуватимуть невакцинованих громадян віком від 60 років

30 листопада в Греції заявили, що зроблять щеплення від COVID-19 обов’язковими для людей у віці 60 років і старше. Невакцинованих громадян цього віку штрафуватимуть.

На такий рішучий крок Греція пішла в рамках боротьби з черговою хвилею коронавірусу в країні. Тому вакцинація стане обов’язковою для деяких категорій населення.

Так, для невакцинованих громадян 60 років і старше буде передбачений штраф у розмірі 100 євро. Цей захід буде застосовуватися щомісяця з 16 січня і далі.

Відзначають, що близько 63% населення Греції, що становить приблизно 11 мільйонів осіб, повністю вакциновані.

«Ми концентруємо наші зусилля на захисті наших співгромадян, і з цієї причини їх вакцинація відтепер буде обов’язковою», — заявив прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс.

За його словами, греки, які не отримали першу дозу вакцини, повинні будуть записатися на прийом до 16 січня.

До речі, в Греції в листопаді був зареєстрований сплеск інфекцій, при цьому щоденні випадки захворюваності досягли рекордного рівня. Щоб уникнути такого зростання захворюваності, в країні ввели карантинні обмеження. Зокрема, заборонили нещепленим людям відвідувати закриті приміщення, включаючи ресторани, кінотеатри, музеї та тренажерні зали, навіть якщо у них був негативний результат тесту на коронавірус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua