0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla почне економити на доставці електромобілів клієнтам


Tesla почне економити на доставці електромобілів клієнтам

Генеральний директор Tesla Ілон Маск закликав співробітників зосередитися на «мінімізації вартості транспортування», а не на прискоренні доставки автомобілів клієнтам.

Про це повідомляє агентство CNBC.

Як правило, в кінці кожного кварталу Tesla нарощувала поставки автомобілів клієнтам, щоб досягти запланованого рівня продажів до кінця звітного періоду.

Але пандемія коронавірусу перевернула все з ніг на голову. По-перше, через глобальний дефіцит напівпровідникової електроніки більшість автовиробників переглянули виробничі плани. І Tesla не стала винятком. По-друге, у зв’язку з карантинними обмеженнями вартість логістики істотно зросла, що на тлі зниження продажів боляче б’є виробників по кишені.

«Ми повинні зосередити увагу на мінімізації вартості доставки, а не на великих витратах на прискорені збори, понаднормову роботу і тимчасових підрядників тільки для того, щоб машини прибули в четвертому кварталі», — написав Ілон Маск загальнокорпоративному електронному листі співробітникам Tesla.

І додав, що за попередні півроку компанія не відвантажувала надпланових електрокарів, але «витратила багато грошей, щоб прискорити поставки в останні два тижні кожного кварталу».

Тому, замість прискорення поставок співробітники повинні шукати способи зниження вартості доставки, підсумував бос Tesla.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua