0 800 307 555
0 800 307 555

Японські банки створюють криптовалюту з грошовим забезпеченням


Японські банки створюють криптовалюту з грошовим забезпеченням

Консорціум з кількох десятків банків і організацій Японії приступив до розробки єдиної криптовалюти для здійснення цифрових платежів. Її особливість полягатиме в тому, що нові токени забезпечать реальними банківськими депозитами.

Загалом до консорціуму, який займається розробкою і затвердженням криптовалюти, входять 74 компанії і банківські установи. За даними Reuters, проект стартує в другій половині 2022-го, але перші випробування системи можуть бути проведені до кінця поточного року. DCJPY, як попередньо назвали нову криптовалюту, дозволить здійснювати великомасштабні грошові перекази між компаніями.

Цифровий актив буде побудований на базі національної валюти — японської єни. До числа учасників проекту входять відразу три найбільші банки Японії: Mitsubishi UFJ, Sumitomo Mitsui Financial Group і Mizuho Financial Group, а також такі компанії, як JS East, Yamato Holdings, NTT і Kansai Electric Power.

Очікується, що запуск нової «крипти» посприяє збільшенню популярності безготівкових платежів в країні. Зараз Японія входить до числа держав з найбільшою кількістю розрахунків готівкою — банкнотами і монетами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Опитування
В Контексті Finance.ua