0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung анонсувала гнучкий OLED-дисплей підвищеної міцності


Samsung анонсувала гнучкий OLED-дисплей підвищеної міцності

Компанія поділилася подробицями про свою нову розробку – гнучку OLED-матрицю зі збільшеним терміном служби. За запевненням Samsung, незважаючи на мінімальну товщину і зменшений радіус вигину, панель наступного покоління переживе 200 000 циклів складання без втрати працездатності.

При активній повсякденній експлуатації гнучкого смартфона термін служби дисплея нового типу імовірно складе не менше п’яти років. Крім того, за рахунок використання ультратонкого захисного скла UTG компанії вдалося поліпшити якість передачі кольору.


Зображення: 4pda.to

Нарешті, OLED-матриці нового покоління дозволяють досягти мінімального радіусу складання в 1,4 міліметра. Завдяки цьому виробник зможе значно спростити конструкцію петель і зменшити зазор між двома половинками пристрою.

Очікується, що найближчим часом Samsung також розширить виробництво панелей QD-OLED з квантовими точками в Південній Кореї. Компанія вже подбала про переоснащення одного зі своїх заводів під випуск OLED-екранів шостого покоління розміром 1850х1500 міліметрів. Очікується, що підприємство L8-1 забезпечить виробництво до 30 000 одиниць такої продукції щомісяця.


Зображення: 4pda.to

У річному еквіваленті завод L8-1 дозволить виготовляти до одного мільйона 55-і 65-дюймових телевізорів. В рамках підприємства також буде розширено виробництво QD-OLED панелей розміром 2500х2200 міліметрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua