0 800 307 555
0 800 307 555

Росія не пристала на пропозиції щодо зростання транзиту газу через Україну – Зеленський


Росія не пристала на пропозиції щодо зростання транзиту газу через Україну – Зеленський

Російська Федерація не підтримала ініціативу України про зростання обсягів транзиту газу, повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Ми готові, але Росія на це не пішла. Я чув риторику з російського боку, що вони готові на продовження контракту. Але крім цих заяв нічого більше не чув і не бачив. Предметних зустрічей між нашими людьми, НАКом, наприклад, і „Газпромом“ не було», — сказав Зеленський на пресконференції в Києві в п’ятницю.

Разом з тим він зазначив, що була вдала пропозиція з боку України — ініціювати збільшення обсягів транзиту і при цьому знизити його вартість.

«У нас контракт до 2024 року. Ми за продовження транзиту газу. Ми навіть сказали, що давайте, крім контракту, збільшимо транзит. Це дозволяють наші потужності. Давайте знизимо ціну транзиту. Він буде меншим за будь-які інші потоки. (…) Я вважаю, це був вдалий крок з нашого боку», — зазначив глава держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають