0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський назвав «червоні лінії» для олігархів


Зеленський назвав «червоні лінії» для олігархів

Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону назвав «червоні лінії» для олігархів. За його словами, вони не мають права проводити платні страйки, підбурювати населення.

«Червоні лінії» для великого бізнесу — це для будь-якої людини «червоні лінії», сказав президент.

Читайте також: Зеленський підписав закон про олігархів

«Ти не можеш казати голосувати за ту чи іншу людину, ти як бізнесмен не можеш брати участь у виборах, впливати на людей. В тебе великі гроші – ти впливаєш на вибір людей. Ти не маєш права проводити платні страйки, підбурювати населення. Ти не маєш права купувати депутатів», — заявив він.

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада ухвалила Закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» (№ 5599).

Довідка Finance.ua:

Зокрема, особою, яка має значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархом), вважатиметься фізична особа, яка одночасно відповідає щонайменше трьом з таких ознак:

  • бере участь у політичному житті;
  • має значний вплив на засоби масової інформації;
  • є кінцевим бенефіціарним власником суб’єкта господарювання, який після дня введення в дію цього закону є суб’єктом природних монополій або займає монопольне (домінуюче) становище на ринку відповідно до Закону України «Про захист економічної конкуренції» та протягом одного року поспіль підтримує або посилює таке становище;
  • підтверджена вартість активів особи та суб’єктів господарювання, бенефіціаром яких вона є, перевищує 1 мільйон прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua