0 800 307 555
0 800 307 555

Adidas уклав партнерство з найбільшою в США криптобіржею Coinbase


Adidas уклав партнерство з найбільшою в США криптобіржею Coinbase

Adidas уклав партнерство з найбільшою в США криптобіржею Coinbase для можливого випуску NFT або інтеграції криптовалютних платежів в екосистему Adidas.

Хоча деталі угоди ще невідомі, ЗМІ вже припустили, що може йтися як про випуск спільної колекції NFT, так і про інтеграцію криптовалютних платежів до екосистеми Adidas.

Незадовго до операції з Coinbase виробник спортивного одягу натякнув на можливості побудови метавсесвіту на базі GameFi-платформи The Sandbox.

Компанія з виробництва спортивних товарів придбала ділянку землі в проєкту. Ймовірно, йдеться про створення «метавселеного одягу» – сегмента, яким досі переважно займалися бренди високої моди.

Зазначимо, що це перші партнерства Adidas на криптовалютному ринку.

На тлі цієї новини вартість нативного токена SAND платформи Sandbox за останню добу зросла на 14,4% згідно з CoinGecko.

Раніше ігрова блокчейн-платформа The Sandbox анонсувала частковий запуск свого метавсесвіту для обмеженої кількості користувачів 29 листопада 2021 року. На початку листопада проєкт залучив $93 млн у раунді фінансування, який очолює Vision Fund 2 від SoftBank.

Coinbase Global, Inc. (тм Coinbase) — компанія, яка управляє платформою обміну криптовалют. Coinbase не володіє офіційною штаб-квартирою. Заснована у 2012 році Браяном Армстронгом та Фредом Ерсамом і станом на березень 2021 року була найбільшою криптовалютною біржею у США за обсягом торгів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають