0 800 307 555
0 800 307 555

Обов'язкова вакцинація: Шмигаль уточнив, хто потрапив до нового списку з 9 грудня


Обов'язкова вакцинація: Шмигаль уточнив, хто потрапив до нового списку з 9 грудня

В Україні з 9 грудня розшириться перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 буде обов’язковою. У Кабміні нагадали, хто потрапив до оновленого переліку МОЗ.

Подробиці розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду у середу, 24 листопада.

«З 9 грудня набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є необхідною умовою. До переліку увійдуть працівники установ соціальної сфери, установ захисту прав дітей, реабілітаційних установ, співробітники стратегічних для держави підприємств, таких як Укрпошта, Укрзалізниця», – сказав Шмигаль.

За його словами, люди цих професій потрапили до списку, бо під час виконання професійної діяльності вони найбільше контактують з іншими людьми.

Прем’єр додав, що з приводу державних службовців та педагогів, які були включені до відповідного переліку з 7 листопада, переважна більшість із них майже повністю вакциновані. Зокрема, понад 96% з них – першою дозою та понад 85% – повністю вакциновані.

Довідка Finance.ua:

  • Кабінет Міністрів під час засідання 24 листопада змінив правила адаптивного карантину. Тепер в «жовтому» рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати або одну дозу вакцинації, або негативний ПЛР-тест;
  • як пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, програма з виплати 1 тис. грн вакцинованим має дві цілі: насамперед підтримка малого й середнього бізнесу, а також мотивація людей до вакцинування від COVID-19.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua