0 800 307 555
0 800 307 555

Оренда житла в Києві: скільки коштує зняти квартиру в різних районах


Оренда житла в Києві: скільки коштує зняти квартиру в різних районах

У жовтні 2021 року ринок оренди квартир у Києві увійшов у період стагнації, який триватиме до лютого-березня 2022 року, пише budport.

Ціни. Незначне подорожчання відбулося в основному за рахунок двокімнатних квартир, вартість квадратного метра в яких склала $11. “Однушки”, як і раніше, коштують $12/кв.м, а “трійки” – $10/кв.м, повідомляє профільний інтернет-ресурс.

Медіанна ціна “квадрата” у жовтні зросла на 2,8% в порівнянні з попереднім місяцем і на 4,8% в порівнянні з аналогічним періодом в 2020 році, до $11.

Як зменшити вартість ЖКГ, якщо ви не мешкаєте в квартирі

Вартість по районах. Традиційно найдорожчим районом столиці є Печерський. Медіанна вартість оренди в центрі становить $1134 за об’єкт або $16 за кв.м. на другому місці – $898 за квартиру ($13/кв.м).

В цілому ринок оренди в жовтні розподілився таким чином:

  • 45% від загальної кількості зосереджено в категорії однокімнатних квартир;
  • 37% – пропозиції щодо двокімнатних квартир;
  • 15% – трикімнатних;
  • 3% – багатокімнатних квартир.

Читайте також: Новорічна оренда: скільки коштує зараз орендувати житло подобово

Експерти зазначають, що збалансованість попиту і пропозиції – одна з особливостей ринку оренди Києва. У жовтні сформувався незначний профіцит двокімнатних і дефіцит трикімнатних квартир. 45% попиту і пропозиції – однокімнатні квартири.

В цілому до закінчення новорічних свят прогнозується затишшя на ринку, проте результатом посиленого карантину може стати певне зниження цін наступного місяця.

До речі, щоб не чекати роками і не збирати так довго потрібну суму на власний будинок або квартиру, можна скористатися іпотекою. Якщо ви зібралися зупинитися саме на цьому рішенні, Finance.ua вже запустив безкоштовний каталог іпотечних кредитів.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог 🏡

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua