0 800 307 555
0 800 307 555

Авторизуватися в «Дії» можна не на всіх смартфонах: чому


Авторизуватися в «Дії» можна не на всіх смартфонах: чому

«Дія» вміє обмежувати доступ до застосунку на деяких смартфонах. Це стосується користувачів, які мають root-права на Android або Jailbreak на iPhone.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Баник.

За словами Баника, після встановлення «Дії», застосунок зберігає свої дані в системних файлах смартфону, до яких більшість користувачів не мають доступу.

Водночас якщо на телефоні Android є root-права або на iPhone Jailbreak (режим «суперкористувача», тобто коли людина має права на доступ до системних файлів смартфону й з можливість редагувати їх) — «Дія» перевіряє це й блокує авторизацію, оскільки пристрій не є безпечним для використання документів, заявив Баник.

Довідка Finance.ua:

  • на порталі «Дія» громадяни можуть подати заяву на реєстрацію місця проживання дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання;
  • раніше в мобільному додатку «Дія» стали доступними «жовті» COVID-сертифікати. Його можуть згенерувати ті, хто отримав перше щеплення від коронавірусу;
  • подати заяву до РАГС тепер також можна через «Дію»;
  • крім того, оформити пенсії та субсидії можна буде через «Дію».
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua