0 800 307 555
0 800 307 555

Данія спростила умови в'їзду для українців


Данія спростила умови в'їзду для українців

Королівство Данія змінило правила в’їзду для громадян України у період пандемії коронавірусу. Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався умови в’їзду в країну.

Як повідомляє Посольство України у Данії у соціальній мережі Facebook, 25 жовтня 2021 року данський уряд скасував дію національної кольорової моделі, що групувала країни за рівнем захворюваності на Covid-19. З цієї дати обмеження на поїздки до Данії спрощено.

Читайте також: МАУ анонсує мережу маршрутів на період зимової навігації

Що це означає. З цієї дати громадяни України можуть в’їжджати в Данію без необхідності робити тест на COVID-19 та самоізолюватися після прибуття. Для цього органам прикордонного контролю Данії потрібно пред’явити COVID-сертифікат ЄС або його еквівалент.

COVID-сертифікат, виданий українським Єдиним порталом державних послуг «Дія», також приймається, оскільки Україна приєдналася до системи цифрових COVID-сертифікатів ЄС.

Зазначений COVID-сертифікат має підтверджувати вакцинацію від COVID-19 однією чи двома дозами вакцини, негативний результат тестування на COVID-19 або одужання від COVID-19.

У разі відсутності COVID-сертифікату, громадянам України потрібно зробити тест на COVID-19 протягом 24 годин після прибуття до Данії в одному з центрів тестування. Вимога щодо тестування на COVID-19 перед приїздом до Данії скасована.

Якщо громадянин України раніше перехворів на COVID-19, але при цьому не має COVID-сертифікату, потрібно пред’явити медичну довідку, що підтверджує позитивний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не менше ніж за 14 днів, але не більше ніж за рік до в’їзду в Данію. В такому випадку, робити тест на COVID-19 після прибуття в Данію непотрібно.

Якщо громадянин України в’їжджає в Данію з країн, які Данія вважає країнами з «дуже високим ризиком інфікування COVID-19» (наразі це більшість країн Африки, Азії та Латинської Америки), потрібно підтвердити повну вакцинацію або одужання від COVID-19. В іншому випадку, треба зробити тест на COVID-19 відразу після прибуття до Данії (в аеропорту) та самоізолюватися на 10 днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua