0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки даватимуть за долар в листопаді: прогнози українських банкірів


Скільки даватимуть за долар в листопаді: прогнози українських банкірів

На курс української нацвалюти в листопаді впливатимуть як зовнішні, так і внутрішні чинники, зазначив в коментарі «Інтерфакс-Україна» керівник департаменту казначейських-інвестиційних послуг «Укрексімбанку» Антон Болдирєв.

За словами Антона Болдирєва, очікування щодо курсу гривні наступного місяця залишаються невизначеними. З одного боку, в листопаді Україна повинна отримати транш МВФ плюс в найближчі тижні продовжить домінувати позитивний внесок в пропозицію валюти на ринку від експортерів і держкомпаній, а з іншого – на курс впливатимуть такі фактори, як зростання імпорту і сезонний фактор активізації витрат з держбюджету.

Читайте також: Бізнес спрогнозував, яким буде курс долара наступного року

Крім того, додають в «Укрексімбанку», сьогодні доволі складно передбачити, як поводитимуться в листопаді закордонні інвестори: зі згортанням стимулюючої політики світовими центробанками відтік іноземного капіталу з України може посилитися.

Глава правління «Юнекс Банку» Іван Світек, в свою чергу, додав, що реальних загроз для гривні до кінця року не бачить. На його думку, в листопаді-грудні курс гривні до долара складе 26,1-26,7 грн/$.

У «Райффайзен Банку» очікують на курс на рівні 26,5 грн/$: за словами головного менеджера з макроекономічного аналізу Сергія Колодія, в середині наступного місяця пропозиція валюти зросте на тлі сплати квартальних податків. Плюс гривня отримує потужну підтримку з боку експортерів.

У «Акордбанку» прогнозують курс на рівні 26,5 грн/$, тоді як в банку «Південний» очікують, що коливання гривні в жовтні-листопаді складуть 26,0-26,5 грн/$.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua