0 800 307 555
0 800 307 555

Фонд держмайна виграв справу про контроль над заводом «Більшовик»


Фонд держмайна виграв справу про контроль над заводом «Більшовик»

20 жовтня суд відмовив компанії, яка намагалася отримати у власність п’ять будівель на території заводу «Більшовик», у перегляді справи через нові обставини.

Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна України (ФДМУ).

Згідно з рішенням Північного Апеляційного суду, спроба компанії, яка раніше незаконно привласнила будівлі заводу «Більшовик», нівелювати рішення Верховного Суду визнана незаконною.

«Фонд державного майна продовжує послідовно відстоювати інтереси держави в судах у всіх справах, яких зараз розглядається поднад 2 тисячі», — заявив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.

За його словами, рішення суду, що стосується майна заводу «Більшовик», є важливим етапом на шляху до проведення прозорої приватизації цього об’єкта, яка відбудеться вже 27 жовтня.

Нагадаємо, що 12 жовтня Північний апеляційний господарський суд прийняв рішення на користь ТОВ «Агроміл Дистриб’юшин» — компанії, яка в жовтні 2019 року придбала через систему електронних торгів арештованим майном ДП «СЕТАМ» п’ять нежитлових будівель на території АТ «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ, екс-«Більшовик») на Шулявці.

На 27 жовтня заплановано аукціон з продажу 100% акцій АТ ПКМЗ в рамках програми «Велика приватизація» (стартова ціна — 1,39 млрд грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua