0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт прокоментував зростання комунальних тарифів у Києві на 50%


Експерт прокоментував зростання комунальних тарифів у Києві на 50%

Якщо вартість газу зростатиме, тарифи на опалення можуть знову підвищити.

Про це повідомив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

«Зростання комунальних тарифів у Києві на 50% для комерційних і бюджетних організацій було неминучим через зростання цін на газ. Альтернативи немає, держава в особі “Нафтогазу” готова продавати газ комунальним підприємствам безпосередньо, по 17 гривень. Різниця, яку вони отримують через «Теплокомуненерго», підштовхує до того, щоб підприємства купували газ на біржових умовах. А це понад 30 гривень за куб», – сказав Д. Марунич.

Він уточнив, що при поточній моделі газового ринку підвищення комунальних тарифів було неминучим.

«Киянам з автономними котельнями можна тільки поспівчувати, позаяк тариф у них буде істотно вищим, ніж у тих, хто отримує газ від «Теплокомуненерго», – підкреслив Д. Марунич.

Експерт не відкидає, що якщо вартість газу зростатиме, то тарифи на опалення можуть знову підвищити.

«До кінця опалювального сезону, навряд чи варто чекати чергового підвищення тарифів на опалення», – резюмував Д. Марунич.

Нагадаємо, тарифи на тепло в Києві для населення залишилися колишніми. Через зростання вартості газу ціни на опалення зросли тільки для комерційних і бюджетних установ.

Як повідомлялося раніше, опалення в Києві для житлових будинків можуть включити вже 23 жовтня. Саме до кінця тижня прогнозується зниження середньодобової температури до рівня, який дає підстави для підключення всіх будинків до систем опалення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua