0 800 307 555
0 800 307 555

Суд закрив провадження про визнання незаконною Стратегії розвитку ПриватБанку


Суд закрив провадження про визнання незаконною Стратегії розвитку ПриватБанку

Печерський районний суд м. Києва закрив провадження за позовом профспілки банку про визнання незаконною стратегії розвитку АТ КБ «ПриватБанк».

Про це йдеться в прес-релізі банку.

«Печерський районний суд м. Києва у складі головуючого — судді Волкової С. Я. закрив провадження у справі № 757/47 998/21-ц за позовом первинної профспілкової організації співробітників Акціонерного комерційного банку «ПриватБанк» до Кабінету Міністрів України та ПриватБанку про визнання незаконним та скасування рішення Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк», — йдеться в повідомленні.

Первинна профспілкова організація співробітників банку звернулася з позовною заявою, в якій вказувалося, що стратегія розвитку АТ КБ «ПриватБанк» нібито передбачає необґрунтоване скорочення штату, що порушує трудові права співробітників банку.

Однак, суд з позицією профспілки не погодився, зазначивши, що подання такого позову фактично є неправомірною формою втручання профспілки у внутрішню господарську діяльність банку. Згідно з висновком суду незгода профспілки з управлінським рішенням власника банку не може бути предметом розгляду в жодному суді.

«Тому, позовні вимоги профспілки не підлягають судовому розгляду, а провадження у цій справі підлягає закриттю», — йдеться в повідомленні.

11 серпня 2021 року Кабінет Міністрів схвалив Стратегію розвитку АТ КБ «ПриватБанк» до 2024 року. Основними цілями оновлення Стратегії є створення сильного в операційному плані і конкурентоспроможного банку, здатного забезпечити фінансову стабільність і платити дивіденди, а також привабливого і життєздатного банку для інвестування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua