0 800 307 555
0 800 307 555

«Нафтогаз» планує за 10 років збільшити видобуток газу майже вдвічі


«Нафтогаз» планує за 10 років збільшити видобуток газу майже вдвічі

НАК «Нафтогаз України» ставить перед собою завдання збільшити видобуток природного газу в найближчі десять років в 1,8 рази, до 24 млрд куб. м.

Про це заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко під час першого дня «Українського газового інвестиційного конгресу» в Києві.

«Виходячи з існуючого портфоліо, ми можемо збільшити наше виробництво з 13 мільярдів кубометрів газу до 24 мільярдів у наступні 10 років», — сказав він.

За його словами, виробництво газу з усіма витратами економічно доцільно розвивати при собівартості видобутку від 100 до 160 доларів за тис. куб. м, як на суші, так і на морському шельфі. Також Вітренко зазначив, що при нинішніх цінах на газ в Європі, які в 10 разів вищі від торішніх, будь-які інвестиції у видобуток газу є виправданими.

Глава «Нафтогазу» заявив, що компанія має намір залучати міжнародні інвестиції для розвитку українського газовидобутку, а також співпрацювати, а не конкурувати з іншими видобувними компаніями.

Україна щорічно споживає приблизно 30 млрд куб. м газу, з них 14 млрд кубів видобуває державна компанія «Укргазвидобування», 6 млрд куб. м — видобувають приватні компанії, а ще 10 млрд куб. м. імпортується з країн Європи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua