0 800 307 555
0 800 307 555

Україні треба близько 300 мільярдів на енергомодернізацію - Зеленський


Україні треба близько 300 мільярдів на енергомодернізацію - Зеленський

В Україні розроблена детальна програма енергомодернізації, на впровадження якої потрібно залучити близько 300 млрд гривень.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентами Європейської ради Шарлем Мішелем та Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн за результатами 23-го саміту Україна-ЄС.

“У нас є велика програма щодо енергозбереження, і це стосується не тільки утеплення кожної домівки. Ця програма уже детально розроблена, ми будемо обговорювати її з колегами з Євросоюзу. На цю програму Україні необхідно близько 300 млрд грн”, – сказав Зеленський.

Зокрема, за його словами, програма передбачає заміну мереж по всій державі. Зеленський розраховує, що програма почне впроваджуватися вже у 2022 році.

Він наголосив, що Україна повинна бути енергонезалежною, в тому числі за рахунок розширення атомної генерації. Зеленський також підкреслив важливість збереження транзиту газу через Україну.

За його словами, під час саміту було обговорено можливість застосування Третього енергопакету ЄС до трубопроводу “Північний потік-2”.

Нагадаємо, Україна і Європейський інвестиційний банк у межах технічної підтримки реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» укладуть угоди про надання грантів у розмірі 2 млн євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua