0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung придумала двосторонній сканер відбитків пальців


Samsung придумала двосторонній сканер відбитків пальців

Samsung має намір першою випустити складаний смартфон з підекранним сканером відбитків пальців. Принаймні, у південнокорейської компанії вже є відповідний патент, що враховує унікальні конструктивні особливості таких пристроїв.

Всі існуючі складані смартфони оснащуються сканером відбитків пальців, вбудованим в окрему фізичну кнопку на корпусі. Це особливо дивно на тлі того, що в більшості моделей традиційного форм-фактора він вбудований безпосередньо в екран.

Як виявилося, цьому є пояснення. У патенті Samsung йдеться, що гнучкий екран в складаних пристроях схильний до появи складок при натисканні на нього. Через це виникають проблеми при зчитуванні відбитка. Однак компанії вдалося вирішити цю проблему.

Згідно з зареєстрованим у Всесвітній організації інтелектуальної власності патентом Samsung, компанія розробила двосторонній сканер відбитків пальців, що розташовується одночасно під зовнішнім і внутрішнім екраном складаного смартфона. Зовні він знаходиться знизу по центру, а всередині — в лівому нижньому кутку. Правда, в описі розробки ніде не вказується, як компанія має намір боротися з вищезгаданими складками гнучкого дисплея.


Зображення: LetsGoDigital

Не виключено, що така система з’явиться в майбутньому Galaxy Z Fold4. Нагадаємо, що в Galaxy Z Fold3 дебютувала підекранна фронтальна камера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua